Movies
Ratings
92
Be with YouRated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
MahjongRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
RashomonRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
The IrishmanRated ★ 4.5
SilenceRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
WeaponsRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 2.5