Movies
Ratings
131
AquamanRated ★ 4.0
The TableRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 1.5
Captain FantasticRated ★ 1.5
Two Days, One NightRated ★ 3.0
CapernaumRated ★ 2.0
The Snow White Murder CaseRated ★ 2.5
My Ordinary Love StoryRated ★ 2.5- The Anthem of the HeartRated ★ 3.0
Ernest & CelestineRated ★ 2.0
The PiratesRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 2.5
The Best OfferRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 2.0
VeteranRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 1.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
SidewallsRated ★ 2.5
MasterRated ★ 2.0
Tinker TickerRated ★ 2.5