Movies
Ratings
441
UpRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 5.0
TakenRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.5
Hot BloodedRated ★ 2.0
The Yakuza Papers, Vol. 3: Proxy WarRated ★ 2.0
Lady BirdRated ★ 3.0
Battles Without Honor and HumanityRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.5
SweatRated ★ 1.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
MinariRated ★ 3.0
Loving PabloRated ★ 1.5
AkiraRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 2.5