Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.5
A Real PainRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 5.0
Gladiator IIRated ★ 5.0
The Solitary GourmetRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.0
A Normal FamilyRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 3.0- PilotRated ★ 3.0
I am the Secret in Your HeartRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0