Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.5
The TrunkRated ★ 3.5- Jinny's Kitchen Season 2Rated ★ 5.0
The WhirlwindRated ★ 4.0
LTNSRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
All InRated ★ 5.0- Ladies of the PalaceRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0