Titles you rated
DARLING in the FRANXXRated ★ 3.0
STEINS;GATERated ★ 3.5
Coil a Circle of ChildrenRated ★ 4.5
Kill la KillRated ★ 5.0- Psalms of Planets Eureka SevenRated ★ 3.5
- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam: Iron-Blooded OrphansRated ★ 4.0- CharlotteRated ★ 3.0
OwarimonogatariRated ★ 3.5- Owarimonogatari IIRated ★ 4.5
- Death ParadeRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Hibana: SparkRated ★ 4.0
Food Wars!Rated ★ 3.5
BakemonogatariRated ★ 4.5
Bloody MondayRated ★ 3.5
Shooting StarRated ★ 4.0
CRISIS: Special Security SquadRated ★ 3.0- Kaibutsu-kunRated ★ 2.5