Titles you rated
MonsterRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 4.5
SwayRated ★ 4.0
The Floor PlanRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 5.0
A Ghost StoryRated ★ 4.5- KassuiRated ★ 5.0
Anatomy of a FallRated ★ 5.0
AftersunRated ★ 5.0
WinnyRated ★ 5.0
DogtoothRated ★ 3.0
The MoonRated ★ 5.0
The HangoverRated ★ 5.0
IchikoRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
DuneRated ★ 5.0
The SadnessRated ★ 5.0
AntebellumRated ★ 5.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.0