Series
Ratings
36
STEINS;GATERated ★ 5.0
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 5.0
Mr. OsomatsuRated ★ 5.0- GintamaRated ★ 5.0
Toradora!Rated ★ 5.0- K-ON!Rated ★ 2.5
- My Little Sister Can't Be This CuteRated ★ 3.5
- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 5.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 5.0- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 5.0
AmachanRated ★ 3.0
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 3.5
JinRated ★ 5.0- Legal High SP 2Rated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
GalileoRated ★ 3.5