Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 5.0
Better ManRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 3.0
And So The Baton Is PassedRated ★ 5.0
ReminiscenceRated ★ 3.5
The Gray ManRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The BatmanRated ★ 5.0
The Last 10 YearsRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.5
The Suicide SquadRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 4.0
Pay It ForwardRated ★ 5.0
CharacterRated ★ 5.0