Series
Ratings
40
Sex EducationRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
The Midnight GospelRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Good Omens Season 1Rated ★ 3.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 3.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 4.0
GothamRated ★ 5.0
Golden KamuyRated ★ 5.0
Gurren LagannRated ★ 4.5
Tiger & Bunny Season 1Rated ★ 4.5
Blue ExorcistRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 3.5
- UsavichRated ★ 3.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
NARUTORated ★ 4.5
Good Day for Gag MangaRated ★ 3.5
Yowamushi PedalRated ★ 4.5