Series
Ratings
19
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0
Furuhata Ninzaburo 3Rated ★ 5.0
Lieutenant Ninzaburo FuruhataRated ★ 5.0
JinRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
JinRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
BerserkRated ★ 3.0- TOM AND JERRYRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: FinaleRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: ParisRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.0
City Hunter Season 1Rated ★ 4.0- 즐거운 무민 가족Rated ★ 4.0
- Kiteretsu DaihyakkaRated ★ 4.0
Conan, the Boy in FutureRated ★ 5.0