Titles you rated
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 1.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Kissing BoothRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
OblivionRated ★ 3.0
The SwindlersRated ★ 2.5