Titles you rated
- 목소리 사랑Rated ★ 3.5
Strawberry NightRated ★ 5.0
Hunter X Hunter: Greed IslandRated ★ 4.0- 학교의 계단Rated ★ 4.0
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 4.0
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 4.0
Dr. STORKSRated ★ 4.0- BakumanRated ★ 4.0
Hoop DaysRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 4.0
Wakako zake Season 1Rated ★ 3.5- MAJOR ワールドシリーズ編 ~夢の瞬間へ~ +メッセージRated ★ 4.0
- Major Season 6Rated ★ 4.0
- Major Season 5Rated ★ 4.0
- 伝心 まもって守護月天!Rated ★ 4.0
- ひだまりスケッチ×SPRated ★ 4.0
- ひだまりスケッチ×☆☆☆Rated ★ 3.5
- ひだまりスケッチ×ハニカムRated ★ 4.0
- 히다마리 스케치 x 365Rated ★ 4.0
GetBackersRated ★ 4.0