Movies
Ratings
294
Ruby SparksRated ★ 4.0
CouplesRated ★ 4.0
AlfieRated ★ 4.0
He Was CoolRated ★ 2.0
8 MileRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
Two Faces of My GirlfriendRated ★ 3.0
Love and Other DisastersRated ★ 4.0- SinglesRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Beast And The BeautyRated ★ 3.0
A Lot Like LoveRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.0
The InternRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 5.0