Series
Ratings
101
Melo MovieRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 3.5
MovingRated ★ 2.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Singles' InfernoRated ★ 2.0
The Silent SeaRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Sisyphus : the mythRated ★ 2.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 4.0