Titles you rated
- 괴물의 시간Rated ★ 1.5
Peacemaker Season 2Rated ★ 3.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 2.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 2.5- すいかRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Samurai ChamplooRated ★ 4.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 3.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
Queen of VillainsRated ★ 3.0
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 3.0- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.0
- 짜장면 랩소디Rated ★ 3.0