Series
Ratings
16
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0