Titles you rated
Yu-Gi-Oh! Duel MonstersRated ★ 3.5
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 4.0- 주관식당Rated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Shin's ProjectRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 0.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0- 샤먼: 귀신전Rated ★ 3.0
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 3.5- Midnight Horror Story 시즌 4Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0