Movies
Ratings
298
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
MementoRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.5- WishRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 4.5
The MimicRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.5