Titles you rated
My Octopus TeacherRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Don't Breathe 2Rated ★ 2.0
The 8th NightRated ★ 0.5
Violet Evergarden The MovieRated ★ 5.0
Bird BoxRated ★ 2.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 2.5
Children of MenRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 1.0
Violet Evergarden: Eternity and the Auto Memory DollRated ★ 5.0
Long ShotRated ★ 4.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 1.5
Event HorizonRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 2.5
Big BrotherRated ★ 2.0
CapernaumRated ★ 4.0
I Am MotherRated ★ 2.0
Grave EncountersRated ★ 1.5
AfflictedRated ★ 2.0