Titles you rated
Better Call SaulRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Lucifer Season 6Rated ★ 4.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 3.5
Grimgar of Fantasy and AshRated ★ 4.0
Amanchu!Rated ★ 4.0
ArteRated ★ 4.0
Sing "Yesterday" for MeRated ★ 3.5
LIFERated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
SignalRated ★ 1.5- Plastic MemoriesRated ★ 4.0
DevsRated ★ 2.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 5.0