Titles you rated
To LiveRated ★ 4.5
The Chinese FeastRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The Big LebowskiRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
A SeparationRated ★ 4.5
BraveheartRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
The People vs. Larry FlyntRated ★ 4.5
Bayside ShakedownRated ★ 4.0
Frost/NixonRated ★ 4.5
Legends of the FallRated ★ 4.0
The ContactRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
High Plains DrifterRated ★ 4.5