Titles you rated
The Family ManRated ★ 5.0
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Four Weddings and a FuneralRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
A Few Good MenRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
Legends of the FallRated ★ 5.0
Cool RunningsRated ★ 5.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0