Titles you rated
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 1.5
AllegiantRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 3.5
The Edge of SeventeenRated ★ 3.0
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 2.0
Midnight SunRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
Ender's GameRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0