Titles you rated
The IncrediblesRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 5.0
The Battleship IslandRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Terminator GenisysRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0