Titles you rated
Minority ReportRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 1.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 1.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Blade RunnerRated ★ 1.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
DunkirkRated ★ 0.5
The PiratesRated ★ 1.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.0
InceptionRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0