Titles you rated
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 3.5
MissingRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5