Titles you rated
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 2.0
EscapeRated ★ 2.5
GlassRated ★ 2.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
On the LineRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5- Love ResetRated ★ 2.5
FollowingRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 2.0