Titles you rated
The PiratesRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Number 23Rated ★ 0.5
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
ValkyrieRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
Panic RoomRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Man on FireRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0