Movies
Ratings
206
The GreyRated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
The Bank JobRated ★ 4.0
The Foul KingRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0