Titles you rated
SearchingRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Voice of SilenceRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 1.5
Notting HillRated ★ 3.5
The BFGRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.0
Nine LivesRated ★ 2.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
The HeatRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
Iron ManRated ★ 3.5