Titles you rated
Crimson TideRated ★ 4.0
The BoatRated ★ 4.5
GoodFellasRated ★ 4.0
The WalkRated ★ 3.5
MoonRated ★ 4.0
CitizenfourRated ★ 3.5
99 HomesRated ★ 4.0
DheepanRated ★ 3.5
AquariusRated ★ 4.0
GraduationRated ★ 4.5
American HoneyRated ★ 4.0
Yi YiRated ★ 4.0
Darkest HourRated ★ 3.5
Ex Libris - The New York Public LibraryRated ★ 4.0
Faces PlacesRated ★ 4.0
Their FinestRated ★ 3.5
JaneRated ★ 3.5
The Edge of SeventeenRated ★ 3.5
Logan LuckyRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0