Titles you rated
Bad BoysRated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 2.0
ValkyrieRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 3.0
Match PointRated ★ 5.0
Vanilla SkyRated ★ 3.0
IdentityRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
CrashRated ★ 2.0
Annie HallRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0