Titles you rated
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 2.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5