Titles you rated
La La LandRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Last HolidayRated ★ 5.0
The TouristRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Love and Other DisastersRated ★ 4.5
Un + uneRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
DisobedienceRated ★ 4.5
AddictedRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 5.0
HookRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.0
HellcatsRated ★ 3.0