Titles you rated
Wonder WomanRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 2.5
OblivionRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 2.5
Jupiter AscendingRated ★ 0.5
Another Public EnemyRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 3.5
Rush Hour 3Rated ★ 3.5
The Time MachineRated ★ 3.5
Rush Hour 2Rated ★ 3.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.0
RudderlessRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 1.5
Jail BreakersRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 3.5