Titles you rated
- Everybody Hates ChrisRated ★ 4.0
Between Friendship and LoveRated ★ 4.0
JinRated ★ 3.5
素直になれなくてRated ★ 3.5
Galileo ZeroRated ★ 4.5
GalileoRated ★ 4.5
GalileoRated ★ 4.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 2.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0