Titles you rated
Miss MermaidRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 4.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 2.5
Miss KoreaRated ★ 2.5
You're BeautifulRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0- Roller coaster 3Rated ★ 5.0
Happy HomeRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0