Titles you rated
- 데스노트Rated ★ 4.5
Mushi-ShiRated ★ 4.5- Yu Yu HakushoRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Cabinet of CuriositiesRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5