Titles you rated
Freakier FridayRated ★ 3.0
BossRated ★ 1.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
The BalconettesRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0