Series
Ratings
131
ConstantineRated ★ 4.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.5- 72 Seconds Season 3Rated ★ 5.0
72 Seconds Season 2Rated ★ 4.5- 72 Seconds Season 1Rated ★ 5.0
Gap DongRated ★ 2.5
Angel EyesRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 2.5
Jeong Do JeonRated ★ 2.5
Stairway to HeavenRated ★ 2.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 2.5- Banana Actually Season 2Rated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 2.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 5.0