Titles you rated
Christmas in AugustRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Meet the In-LawsRated ★ 2.5
Spider ForestRated ★ 3.5
Original SinRated ★ 4.0
The Scarlet LetterRated ★ 3.5
PsychoRated ★ 4.5
ContagionRated ★ 4.0
The Bone CollectorRated ★ 3.5
Innocent ThingRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 4.5
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 3.5
An Ethics LessonRated ★ 2.5
HandphoneRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.0
Hannibal RisingRated ★ 4.5
Basic InstinctRated ★ 3.5
MiseryRated ★ 4.0