Titles you rated
- Nijiiro KaruteRated ★ 3.5
Koisenu FutariRated ★ 3.0
Life's PunchlineRated ★ 4.0
Jizoku Kanona Koi Desuka: Chichi to Musume no Kekkon KoushinkyokuRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
A Little Thing Called First LoveRated ★ 4.0
Nagi's Long VacationRated ★ 4.5
Wait My YouthRated ★ 4.0
I Don't Love You YetRated ★ 3.5
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 4.0
Love That Makes You CryRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Princess JellyfishRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
The Reason I Can't Find My LoveRated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Residential ComplexRated ★ 3.5