Movies
Ratings
1161
Rough NightRated ★ 2.5
Lilo & StitchRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Freaky FridayRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 5.0
The Miseducation of Cameron PostRated ★ 3.0
Ride Like a GirlRated ★ 3.5
One DayRated ★ 2.0
HappeningRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 3.0- HeroRated ★ 1.5
AnnieRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.5