Titles you rated
Blood DiamondRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 2.5
I, RobotRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
Suspect XRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.0
The InternRated ★ 2.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5