Titles you rated
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
101 DalmatiansRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
Deep ImpactRated ★ 3.5
Best ChefRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 3.5
Fuse, Memoirs of the Hunter GirlRated ★ 3.5
JunoRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5