Movies
Ratings
106
The PrisonRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
Piece of CakeRated ★ 2.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 2.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 2.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
PlatoonRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.5