Titles you rated
Our TimesRated ★ 4.5
Hear MeRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.0
A DayRated ★ 1.5
InceptionRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
SerendipityRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0
Becoming JaneRated ★ 3.0
HeroRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.5
Lovers' ConcertoRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0