Titles you rated
The SmurfsRated ★ 2.0
PocahontasRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 2.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 2.0
CinderellaRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 5.0
AntzRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.5
CasperRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
TarzanRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.5