Titles you rated
Michael ClaytonRated ★ 2.5
The BoyRated ★ 2.5
Nine Miles DownRated ★ 2.5
High LaneRated ★ 2.0
The ObjectiveRated ★ 2.0
An Officer and a SpyRated ★ 3.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 2.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 2.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 2.5
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 3.0
8MMRated ★ 3.0
The Ballad of NarayamaRated ★ 2.5
Hotel MumbaiRated ★ 3.5
The PossessionRated ★ 2.5
CandymanRated ★ 3.0
Shadows in the PalaceRated ★ 1.5
Blair WitchRated ★ 2.5
Last ShiftRated ★ 3.0
UntraceableRated ★ 2.0